Šťastné a veselé!

25. prosince 2014 v 20:03 | Forceen |  Diary

Šťastné a veselé!

Možná je trochu pozdě to přidat, vzhledem k tomu, že Štědrý večer byla včera, hups, ale já mám omluvenku! Word začal stávkovat, že prý není licencovaný, takže jsem včera v podstatě jen zálohovala dokumenty. On tedy stávkuje už delší dobu a dělal problémy, ale včera se rozhodl, že už pro jistotu nebude fungovat vůbec a tak no.
A sice dneska word furt nefunguje, ale aspoň už mám čas něco napsat v online wordu.
Takže vám tedy přeji Šťastné a veselé! Hodně dárků (a little bit late, but... so what), odpočinku od školy a práce and stuff.Na fotce je co jsem dostala k Vánocům. Není to všechno, ale všechno se to vztahuje Harry Potterovi, něco je od Ježíška, co mi nechal doma, něco je od kamarádek, něco od kamarádů a něco od hermafroditních kamarádů.
A abych upřesnila, co tam je: Havraspárská kolejní čepice a šála (ještě chybí rukavičky, takže víme, co dostanu příští rok, muhaha), Havraspárské triko, plátěná taška s logem Bradavic a pak to nejhlavnější, co jsem dostala, knížky. Celá kolekce HarryhoPottera v angličtině. Doma jsem říkala, že bych ho chtěla, protože si to chci přečíst v aj a mamka mě odbyla s tím, že nemáme peníze a že HarryhoPottera mám. Co říct, příště už jí nic věřit nebudu, protože tohle byl doopravdy nečekaný dárek. Málem byly slzy štěstí a tak.


Asi vše, co jsem chtěla říct, užijte si zbytek svátků!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama