What happened to her and him

24. dubna 2015 v 21:26 | Forceen

Title: What happened to her and him
By: Forceen
jednodílná


Stáli naproti sobě, a zatímco dívka divoce gestikulovala, on jen vrtěl hlavou, ruce měl v kapsách a díval se na špičky svých bot. Dívka pak udělala bezmocné gesto a povzdechla si. V tu chvíli chlapec zvedl oči od svých bot a začal jí něco vysvětlovat. Během vteřiny už dívka vrtěla hlavou. Bylo jasné, že je šokovaná a zároveň se jí to, co jí chlapec říká, vůbec nezamlouvá. Nervózně se rozhlédla. Bylo jasné, že je lidé sledují, ale teď už bylo pozdě jít kamkoliv jinam, lidé by se ně dívali, zatímco by odcházeli. Už to můžou dořešit tady.
Sotva chlapec domluvil, dívce se na obličeji objevil lehce znechucený výraz. Co si to o sobě myslí? Začala gestikulovat ještě divočeji než před chvílí, ale nemohla to doříct. Nevěděla co říct. Rezignovaně si zajela rukama do vlasů a měla chuť si je bezmocí pár vytrhnout.
"Víš co To je jedno. Vyřešíme to zítra," ozval se chlapec nakonec, když mezi nimi několik dlouhých vteřin vládlo ticho.
"Zítra?" pohlédla na něj dívka překvapeně a překvapený výraz se velmi rychle změnil v naštvaný. "Ne, vyřešíme to teď a tady."
Chlapec vyfouknul vzduch nosem a zavrtěl hlavou. "Vyřešíme to zítra."
"Na tom už ale vlastně ani není co pořádně řešit. Ty to jen nechápeš! Věříš někomu jinému a ne mně!" vyštěkla dívka naštvaně.
"Já jdu," ignoroval její předchozí věty, "vyřešíme to zítra." Otočil se a udělal krok od ní.
"Neotáčej se. Ještě jeden krok a bude to znamenat, že ode mě odcházíš nadobro," ozvala se dívka, tichým, pevným hlasem. Kdyby v tu chvíli byl chlapec tak vnímavý jako obvykle, cítil by v tom hlase doopravdovou hrozbu a navíc její zlomené srdce. Vadilo jí, že jí nevěří. Ona mu nelhala.
Zastavil se a otočil. Chvíli se na ni díval, ale pak jen zavrtěl hlavou a udělal další krok.
Sotva krok udělal, dívka se otočila na místě, na druhou stranu než šel chlapec a vykročila.
Chlapec se ještě otočil, a když viděl, že odchází, zastavil se a díval se na ni. Najednou měl pocit, že to doopravdy zkazil. Stáhl se mu strachy žaludek, ale dál se za ní jen díval.
Ale ona se neotočila. Ona ne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama